Tütüncü’ye Demre’de coşkulu karşılama

Tütüncü’ye Demre’de coşkulu karşılama

Antalya’yı Altın Çağı’na taşıyacak seçim çalışmalarını Demre’de sürdüren Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, ilçe sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.

A+A-
Tütüncü, “Türkiye’nin 2. Yüzyılında Demre’yi gelecek hayalleriyle buluşturacağız” dedi.
 
Antalya’nın 19 ilçesindeki seçim çalışmalarını büyük bir enerjiyle sürdüren Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli, Gazipaşa ve Alanya’dan sonra Demre İlçe sakinleriyle kucaklaştı. İlk önce AK Parti İlçe Teşkilatına giden Tütüncü, burada vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.  AK Parti Demre İlçe Başkanlığındaki buluşmaya AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse ve Atay Uslu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, ilçe başkanları, ilçe teşkilatları ve vatandaşlar katıldı. Coşkulu buluşmada konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan,”Artık Antalya’nın bir Hakan’ı var” dedi. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu da, bu buluşmanın Antalya ve Demre’nin Altın çağının başlangıcı olduğunu söyledi. AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse’de, “Ben Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü ile birlikte geldim. Aday demiyorum. O iş bitti artık. Antalya tamam inşallah... Demre tamam inşallah…”dedi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Cumhur İttifakı Demre Belediye Başkan adayı İbrahim Oğuz’da, “Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, geleceğimiz umudumuz hayırlı uğurlu olsun. Hakan Başkanımızla, beraber Antalya’ya altın çağını yaşatmaya geliyoruz.” diye konuştu.
 
TÜTÜNCÜ’DEN TEŞEKKÜR
 
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü de, seçim çalışmalarına destek veren parti kurucularına teşekkür ederek konuşmasına başladı. Tütüncü, “Demre’de dünden bugüne AK Parti’nin bütün isimleri bizlerle birlikteler. Bu bugünkü heyecanın ne kadar derin ve yüksel olduğunu gösteriyor.  Bu seçimleri çok önemseyen parti kurucularımızda büyük bir heyecanla bizlerle birlikte Antalya’nın dört bir tarafındalar. 31 Mart’ta Cumhur İttifakımızı Antalya’mızın bütün ilçelerinde başarılı kılmak için gerekli çalışmaları yapıyorlar. Onlara yürekten ve gönülden teşekkür ediyoruz. “ dedi.
 
SEVGİNİN ASALETİYLE GELECEĞE YÜRÜMELİYİZ
 
“Bizim yolumuz kalpleri ve gönülleri birleştirmekten geçiyor.” diyerek sözlerini sürdüren Tütüncü, “Kalpleri birleştirerek, gönülleri birleştirerek tam bir cumhur ittifakı ruhunu sahaya en güzel şekilde yansıtarak kazanacağız. Elbette ki dünya görüşü, hayat felsefesi, bakışı ne olursa olsun milletimize ve onun değerlerine hürmet eden herkesin bizim kalbimizde ve gönlümüzde yeri derindir, büyüktür. Ve onlarla birlikte geleceğe yürüme azmimizi, idealimizi her şekilde güçlendirerek bu yolda yürümeliyiz. Bu yolda daha büyük yürümeli, daha güçlü yürümeliyiz. Mutlaka sevginin asaletiyle geleceğe yürümeliyiz. Türkiye’nin gelecek hedefleri, Türk milletinin gelecek hedefleri doğrultusunda inşallah sevgi üreten bir kampanyayı en güzel şekilde hayata geçireceğiz. Birlik ve beraberliğimizi derinleştireceğiz. Sevgi üreten bir kampanyayı sürdüreceğiz. Sadece partilerimizin birlik ve beraberliği yeterli değil. Sadece teşkilatlarımız içindeki birlik ve beraberliğimiz yeterli değil. Topyekun milletin birlik ve beraberliği Şeyh Edebali’den aldığımız ışıkla sevginin asaletiyle ortaya koymalıyız.” diye konuştu.
 
 
 
PROBLEMLERİ ÇÖZÜLMEMİŞ İLÇELER
 
Hizmete hasret ilçeler olduğuna değinen Tütüncü, “Antalya’da problemleri uzun yıllar çözülmemiş ilçeler var. Büyükşehirle birlikte aslında şu 5 yıllık zamanın ciddi bir kayıp zamanı olduğunu hepimiz birliyoruz. Antalya’mızın ve 19 ilçemizin farkı bir potansiyeli,  güzelliği ve özelliği var. Önemli olan o potansiyelin farkına vararak, kalpleri sevgi etrafında birleştirerek, bir gelecek persfektifi ortaya koyarak, cumhur ittifakı liderlerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ortaya koymuş olduğu bu vizyonları takip ederek en güzel şekilde 31 Mart’ta başlayacak yeni süreçte ortaya koyacağız. Antalya kendi potansiyelini keşfedecek. Tarımda, ticarette, turizmde yepyeni ufukları zorlayacak. Antalya mevcut potansiyellerini en güzel şekilde gün yüzüne çıkarmak suretiyle inşallah ufukların sultanı bir şehir haline gelecek. Biz dersimizi en güzel şekilde çalıştık. 15 yılık belediye başkanlığımızda bu deneyimleri tecrübe ettik ve bu deneyimlerin ışığında da projeksiyonu ortaya koyduk. Demre içinde ortaya koyduğumuz vizyonları, projeleri, hedefleri, önümüzdeki süreçte sizler paylaşacağız. Ortak aklın yol göstericiliğinde, Cumhur İttifakı ruhu ile şehirle bütünleşmiş bir yönetim anlayışıyla hem Büyükşehirde, hem de Antalya da en güzel şekilde hayata geçireceğiz. “dedi.
 
DEMRE ADAYI OĞUZ’A DESTEK İSTEDİ
 
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Cumhur İttifakı adayı İbrahim Oğuz’a destek isteyen Tütüncü, “Seçimlere kadar ele ele omuz omuza çalışarak, İbrahim Oğuz kardeşimizi Demre Belediye Başkanlığına taşıyacağız. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanacağız. Türkiye’nin 2. Yüzyılında, Demre’yi gelecek hayalleriyle buluşturacağız. Birlik ve beraberlik ruhuyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Milliyet Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emaneti İbrahim Oğuz kardeşimize şimdiden Demre’miz hayırlı olsun. 31 Mart’ta kazanan çalışmalarımızla, eserlerimizle, bıraktığımız hatıralarla kalplere gönüllere yerleştirdiğimiz sevgi tohumları ile milletimiz olacak.” diye konuştu.
 
AK Parti Demre İlçe Başkanlığındaki buluşmadan sonra Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet, Demre Toptancı Hali Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği’ni, hal esnafını ve ilçedeki bir üreticinin domates serasını gezdi.

Bu haber toplam 600 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.